Loetle tooted brändi Neotech järgi

Kuvatakse 1–24 toodet (kokku 52)
Kuvatakse 1–24 toodet (kokku 52)

Hällilaud Sousafon

Hind 66,00 

Kaitseb alumist vibu hõõrdumise, mõlkide ja muude kahjustuste eest;Väliskülg vastupidavast ballistilisest nailonist;Sisemine pehme polster;Kinnitub kiiresti ja lihtsalt alumisele vibule reguleeritavate konksude ja lengide abil;;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Istmepadi Posh-Rite

Hind 37,10 

Isetulevustuv kiilikujuline istmepadi ;Säilitab õige kehahoiaku parema hingamistoe ja efektiivse mänguasendi jaoks;;Valmistatud Ameerika Ühendriikides

Kandevöö Tenorhorn/Baritoon messingist Sling

Hind 38,70 

Õlarihm pehme, laia õlapehmendusega;Täielikult reguleeritav pikkus 96,5 - 140cm;Neopreenist padjand libisemisvastase pinnaga 7,6cm lai;Lihtne käsitsemine läbi "silmusliitmiku" kinnituse;;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Klarnetirihmad C.E.O. Comfort

Hind 23,70 

Elastne neopreenist kaelarihm;3,5 cm lai;Metallist konks kummist kattega;Sünteetilise plaadiga, mis kinnitub pöidlakonksu külge;Must noorem, pikkus 35,6 - 44,4 cm;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Klarnetirihmad C.E.O. Comfort

Hind 23,70 

Elastne neopreenist kaelarihm;3,5 cm lai;Metallist konks kummist kattega;Sünteetilise plaadiga, mis kinnitub pöidlakonksu külge;Must, pikkus 40,6 - 50,8 cm;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Klarnetirihmad Classic 2-konksuga

Hind 35,50 

Elastne neopreenist kaelarihm "Internal Control Stretch System";5 cm lai;2 metallkonksu kummi kattega;Must, pikkus 41,9 - 55,8 cm;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Klarnetirihmad Klarnetirihm Loop rihm

Hind 18,50 

Üliõhuke, kuid vastupidav neopreenist padi;Lihtne käsitsemine tänu "Loop Connector" kinnitusele;Loop Connector kinnitub kergesti kas pöidlatoe või rihmarõnga külge;Loop Connector võib jääda pilli külge;Täiendavad Loop Connectorid on saadaval kui toode 752.858;Nii saab ühte rihma kasutada mitme...

Loop Connector Neo Mini Loops

Hind 5,30 

Pakendis on 2 tükki;1,5 mm õhuke nailonrihm, sobib kõikidele rihmarõngastele ja pöidlatugedele;Kasutatakse koos klarnetilõngaga, toode 752.856;;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Õlgade pehmendused Sousafon

Hind 70,00 

Sousafoni õlapadi suure mugavusega;Valmistatud ilmastikukindlast neopreenist;Anti-mikroobne eemaldatav sisestuspadi;Kinnitub kiiresti ja lihtsalt alumise vibu külge, kasutades reguleeritavaid konksude-lamellide stiilis kinnitusi;;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Pad-It Tuba Harness rihmaga kandmiseks

Hind 106,00 

Kanderihm tuubale, kõrgtehnoloogilise vahtpolstriga;Erinevad reguleerimisvõimalused;Toob tuuba tasakaalustatud mänguasendisse;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Rihm kandmiseks

Hind 65,00 

Spetsiaalne rihm mõlemale õlale;Neopreenist veniv;Pikkus reguleeritav erinevatele trummidele;Sobib hästi ka rasketele trummidele;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Rihm Tuba Harness kandmiseks

Hind 102,00 

Pehme, laia õlapehmendusega kanderihm tuubale;Pikkus mõõdeti ülemisest õlaosast kuni aasadeni;Junior Harness on ideaalne lastele ja ka täiskasvanutele, kes mängivad eufooniumi või baritoni;Must XL, pikkus 66 - 83,8 cm;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Rihm Tuba Harness kandmiseks

Hind 98,00 

Pehme, laia õlapehmendusega kanderihm tuubale;Pikkus on mõõdetud ülemisest õlaosast kuni aasadeni;Junior Harness on ideaalne lastele ja ka täiskasvanutele, kes mängivad eufooniumi või baritoni;Must, pikkus 55,8 - 68,6 cm;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Rihma kandev rihm Holster Harness

Hind 97,00 

High-Tech mälupehmendusega kanderihm;Erinevad reguleerimisvõimalused;Viib pilli hästi tasakaalustatud, stabiilsesse mänguasendisse;Rihmarihm, mis kinnitub kanderihma hoidikusse, takistab pilli kallutamist;Pikkus 55,9-73,7cm, mõõdetuna pilli ülemisest õlaosast kuni pilli alumise...

Rihma kandev rihm Holster Harness

Hind 104,00 

High-Tech mälupehmendusega kanderihm;Erinevad reguleerimisvõimalused;Toob pilli hästi tasakaalustatud, stabiilsesse mänguasendisse;Rihmarihm, mis kinnitub kanderihma hoidikusse, takistab pilli kallutamist;Pikkus 55,9-73,7cm, mõõdetuna pilli ülemisest õlaosast kuni pilli alumise kumeruseni ;Tuba...

Rihma kandev rihm Holster Harness

Hind 101,00 

High-Tech mälupehmendusega kanderihm;Erinevad reguleerimisvõimalused;Toob pilli hästi tasakaalustatud, stabiilsesse mänguasendisse;Rihmarihm, mis kinnitub kanderihma hoidikusse, takistab pilli kallutamist;Pikkus 55,9-73,7cm, mõõdetuna pilli ülemisest õlaosast kuni pilli alumise...

Rihma kandev rihm Holster Harness

Hind 114,00 

High-Tech mälupehmendusega kanderihm;Erinevad reguleerimisvõimalused;Toob pilli hästi tasakaalustatud, stabiilsesse mänguasendisse;Rihmarihm, mis kinnitub kanderihma hoidikusse, takistab pilli kallutamist;Pikkus 55,9-73,7cm, mõõdetuna pilli ülemisest õlaosast kuni pilli alumise kumeruseni ;Tuba...

Rihma kandmiseks tuubi rakmed Tuba Harness

Hind 94,00 

Pehme, laia õlapehmendusega kanderihm tuubale;Pikkus on mõõdetud ülemisest õlaosast kuni aasadeni;Junior Harness on ideaalne lastele ja ka täiskasvanutele, kes mängivad eufooniumi või baritoni;Must juunior, pikkus 45,7 - 55,8 cm;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Saksofoni rihm Classic

Hind 34,00 

Kaelarihm, 5 cm lai;Pehme kaelapadi kõrgtehnoloogilise vahtpolstriga;Kaelapadi tugevdatud nailon- ja neopreenikihiga ;Kõigile saksofonidele, bassklarnetitele, fagottidele ja teistele instrumentidele;Plastist konks;Must tavaline, pikkus 43,2 - 53,3 cm;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Saksofoni rihm Classic

Hind 31,10 

Kaelarihm, 5 cm lai;Pehme kaelapadi kõrgtehnoloogilise vahtpolstriga;Kaelapadi tugevdatud nailon- ja neopreenikihiga ;Kõigile saksofonidele, bassklarnetitele, fagottidele ja teistele instrumentidele;Plastist kinnituskonks;Must Junior, pikkus 40,6 - 48,3 cm;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Saksofoni rihm Classic

Hind 30,00 

Kaelarihm, 5 cm lai;Pehme kaelapadi kõrgtehnoloogilise vahtpolstriga;Kaelapadi tugevdatud nailon- ja neopreenikihiga ;Kõigile saksofonidele, bassklarnetitele, fagottidele ja teistele instrumentidele;Metallist kinnituskonksud kummist kattekihiga;Must, pikkus 40,6 - 50,8 cm;Valmistatud Ameerika...

Saksofoni rihm Classic

Hind 35,60 

Kaelarihm, 5 cm lai;Pehme kaelapadi kõrgtehnoloogilise vahtpolstriga;Kaelapadi tugevdatud nailon- ja neopreenikihiga ;Kõigile saksofonidele, bassklarnetitele, fagottidele ja teistele instrumentidele;Plastist kinnituskonks;Must XL, pikkus 52,1 - 68,6 cm;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.

Saksofoni rihm Classic

Hind 31,40 

Kaelarihm, 5 cm lai;Pehme kaelapadi kõrgtehnoloogilise vahtpolstriga;Kaelapadi tugevdatud nailon- ja neopreenikihiga ;Kõigile saksofonidele, bassklarnetitele, fagottidele ja teistele instrumentidele;Metallist kinnituskonksud kummist kattekihiga;Must XL, pikkus 48,3 - 66 cm;Valmistatud Ameerika...

Saksofoni rihm Neo Sling

Hind 31,40 

Saksofoni õlarihm pehme, suure õlapehmendusega;Must, pikkus 96,6 - 122 cm;Valmistatud Ameerika Ühendriikides.