Musicmarket on ülemaailmne muusikatoodete brändide valik algajatele ja professionaalidele. Meie tarnijate hulka kuuluvad maailmakuulsad muusikariistade kaubamärgid. Kodust lahkumata saate osta peaaegu iga muusikariista, samuti nende tarvikuid ja komponente - igasuguseid keeli, huulikuid, kotte, helipead, tuunereid, poognaid ja palju muud. Alati on saadaval muusikariistad, kontsertide helitehnika ja stuudiotehnika.

Oleme turul olnud üle 15 aasta ja selle aja jooksul oleme saavutanud palju:

Eesti mahukaim muusikariistade kataloog.

Meie kataloog sisaldab umbes 12 000 toodet ja seda uuendatakse iga päev. Hiiglaslik pakutavate kaupade sortiment on stabiilne ja kujunenud tänu aastatepikkusele kogemusele Eesti ja balti riikide muusikaturul.

Sajad maailmakuulsad kaubamärgid.

Teeme koostööd kõrgeima kvaliteediga muusikatehnika tootjatega üle kogu maailma.

Usaldusväärne kohaletoimetamine.

Tänu Venipak kullerteenuse kasutamisele saame olla kindlad tarnitava kauba ohutuses ning saate alati valida endale sobiva aega. Samuti on väiketellimuste puhul saadaval kohaletoimetamise teenus Omniva pakiautomaatidesse (Eestis).

Mugav maksmine.

Meie kodulehel on välja toodud peaaegu kõik võimalikud makseviisid ja kindlasti leiate endale sobivaima.

Järelmaksuplaan.

Möödas on ajad, mil muusikariista ostmiseks tuli pikki kuid (kui mitte aastaid) raha koguda, keelates endale väikesed naudingud. Pakume koostöös Liisi / Holm pangaga järelmaksu. Valige sobiv makseviis ja jälgige juhiseid. Järelmaksu taotluse esitamine on automatiseeritud ning avalduse läbivaatamine võtab aega mõned sekundit. Lõpus klõpsake tellimuse vormistamiseks kindlasti "tagasi müüja juurde".

Koostöö juriidiliste isikutega.

Vastastikku kasulike partnerlussuhete loomine algab meile saadetava e-kirjaga. Kirjuta info@musicmarket.ee ja kindlasti leiame võimaluse koostööks.

Firma andmed:

Musicmarket OÜ
Reg. nr: 14913454
KMKR nr: EE102232572
Sõpruse pst 242 13412 Tallinn Estonia
info@musicmarket.ee
+372 5563 9681